Танці під Heavy-Metal від Political Mother

e-mail

Political Mother Dance

В останні роки тяга до різного роду експериментів та міксування стилів набуває популярності практично серед усіх сучасних хореографів.

На тлі таких настроїв поява танцювального спектаклю колективу Хофеша Шехтера під назвою «Political Mother» був цілком передбачуваний.

На цей раз у постановці поєднуються не просто два різних стиля, а танець із музичним напрямком «heavy-metal». Подивимося, що з цього вийшло.

Створення постановки

Хофеш Шехтер став однією з центральних фігур, завдяки якій поява театральної постановки «Political Mother» стало можливим. Шоу було створено в 2010 році і з тих пір учасники не перестають гастролювати по цілому світу, зі своїм дітищем. Незважаючи на суперечливі відгуки критиків, «Political Mother» заслужила позитивні відгуки багатьох глядачів. У кожному новому місті і країні команда Хофеша Шехтера неодмінно збирає повні зали.

Про що постановка?

Танцювальний спектакль, створений кілька років тому, цілком побудований на імпульсивній, яскравій та ритмічній сучасній хореографії. Засновники постановки піднімають у виставі досить складні теми, що описують боротьбу зовнішніх сил з людиною.

Якусь родзинку процесу додає неординарна для таких заходів музика в стилі «heavy-metal». Проте, варто відзначити, її ритми гармонійно поєднуються з тим, що відбувається на стіні дійством.

Спектакль, незважаючи на політичний підтекст, отримав широку популярність не тільки завдяки розкритій темі, але й з причини видатної роботи хореографів і танцюристів.

Протягом усього шоу виконавці викладаються на сцені без залишку, демонструючи прекрасну фізичну підготовку і артистизм.

Фрагмент постановки "Hofesh Shechter - Political Mother"
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту